Hledáme řešení problémů, které pálí český golf

Nejsem přítelem řešení problémů nahodilou a intuitivní cestou, dávám přednost systematickému a komplexnímu procesu. Proto už na svých podzimních cestách po golfových hřištích a klubech jsme s kolegou Janem Loužeckým avizovali, že sestavíme pracovní skupiny, s nimiž budeme detailně rozebírat nejožehavější problémy.

Nejsem přítelem řešení problémů nahodilou a intuitivní cestou, dávám přednost systematickému a komplexnímu procesu. Proto už na svých podzimních cestách po golfových hřištích a klubech jsme s kolegou Janem Loužeckým avizovali, že sestavíme pracovní skupiny, s nimiž budeme detailně rozebírat nejožehavější problémy, které trápí český golf. Myslím, že ten správný čas zahájit takové debaty nastal právě teď.

Z důvodů zachování kontinuity chci, aby se na diskusích v rámci všech pracovních skupin podílel stálý tým v tomto složení:

  • Vratislav Janda – předseda pracovní skupiny
  • Petr Šikoš – prezident AGH
  • Jan Mergl – viceprezident PGA
  • Jan Loužecký – administrátor

Zbytek pracovní skupiny pak budou tvořit lidé, kteří mají s vybraným problémem praktické zkušenosti a mají tak co říct. Jako první jsme zvolili téma virtuálních klubů a těší mě, že se k naší pracovní skupině připojili jak provozovatelé takových klubů a jejich obchodní partneři ze strany hřišť a klubů, tak odpůrci stávajícího pojetí virtuálního golfu. První setkání této skupiny proběhne už v pondělí.

Hned vzápětí se chystáme spustit pracovní skupinu, která se bude zabývat obrazem českého golfu ve veřejném prostoru a sestavujeme i tým, který rozpracuje možnosti podpory golfu ze strany státu a veřejné samosprávy v nejrůznějších oblastech. Pokud máte tip na téma, které bychom určitě neměli vynechat, tak nám ho prosím pošlete prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách.

Nejdůležitější závěry ze všech pracovních skupin samozřejmě představíme golfové veřejnosti. Věřím, že nejen jednotlivá řešení, ale i tento způsob práce, se mohou stát východiskem pro fungování nového vedení ČGF.

za silný golf

Vratislav Janda