Obraz golfu – ohlasy velkého klubu

Dobrý den pane Jando, Děkuji za zaslané závěry skupiny – obraz golfu v české veřejnosti a Váš komentář. Ve většině věcí jsem stejného názoru jako Vy. Chtěl bych Vám všem poděkovat za odvedenou práci na které by se dalo rozhodně stavět na půdě ČGF.

Dobrý den pane Jando,

Děkuji za zaslané závěry skupiny – obraz golfu v české veřejnosti a Váš komentář. Ve většině věcí jsem stejného názoru jako Vy.

Chtěl bych Vám všem poděkovat za odvedenou práci na které by se dalo rozhodně stavět na půdě ČGF. Ovšem přikláním se také k názoru, že by to mělo být na profesionální bázi. 

Zaslaný materiál může rozhodně sloužit k vytýčení cílů a zadání pro další období. Je to podle mě téma i pro nové vedení ČGF jelikož je potřeba vytvořit koncept s dlouhodobějším plánem a pro něj získat silný mandát volitelů co nejdříve.

Dle mého pokud se zlepší obraz golfu v české veřejnosti ruku v ruce bude růst členská základna. 

Kluby a resorty umí zorganizovat nábory, pracovat s mládeží, vytvořit podmínky pro zájemce o golf, zorganizovat veřejné dny otevřených dveří…. Nepotřebují na to většinou drahé návody (Hraj golf změň život, Bav se golfem, ….).

Na vylepšení obrazu golfu v české veřejnosti ale potřebují jakýsi jednotící prvek, který seskupí všechny zdroje a využije jich k danému zadání, tam by mohla ČGF sehrát významnou roli – proto silný mandát nového vedení.

S pozdravem

Ing. Pavel Švehla
statutární ředitel
M: +420 602 396 986
T: +420 246 067 805

GOLF RESORT ČERNÝ MOST a. s.
Národních hrdinů 891, 190 12 Praha 9
http://www.grcm.cz